Nejlevnější stavba, levné stavebniny

+420 732 35 25 15

Nejlevnější stavebniny

Nejlevnější stavebniny pro stavbu svépomocí, kvalitní a levné stavebniny na míru Vašim potřebám. Máme široký výběr kvalitních stavebnin, neleznete u nás vše potřebné.

Spolupracujeme s nejvýznamnější dodavateli stavebnin v České republice, patříme mezi jejich největší odběratele a díky vysokému odběru máme značné množstevní a věrnostní slevy. Proto Vám můžeme nabídnout prodej stavebnin za velice příznívých podmínek. S námi budete stavět pohodlně a úsporně.

 

Fasády a suché směsi

Dodáváme fasádní omítky akrylátové, silikátové a silikonové. V nabídce jsou omítky, maltové směsi, lepidla a samonivelační hmoty kvalitních značek SAKRET, WEBER, CEMIX, BAUMIT.

 

Hrubá stavba

V našem sortiment je ztracené bednění od společnosti BEST, beton a cement, hydroizolační asfaltové pásy modifikované i oxidované, kari sítě a betonářské tyče.

Nabízíme tvárnice Ytong a tvárnice Porfix. Ytongová tvárnice má rozměr 599x249xšírka, tvárnice Porfix 500x250xšírka, u výpočtů zdiva je nutné s těmito rozměry počítat. Další variantou jsou cihelné bloky KM Beta, Porotherm či Heluz.

 

Střešní krytiny

Nabízíme benotové, plechové i pálené střešní krytiny.

Dále můžeme nabídnout komíny Schiedel. Komínové systémy Schiedel vynikají svou kvalitou. Schiedel je největší firma na světě specializovaná na odvod spalin.

 

 

Zakoupit můžete i OSB desky a palubky, sádrokarton, elektromateriál a mnoho dalšího.


Facebook Twitter

SpolupráceKontaktní fotmulářPartneřiO firměAdministrace |© YAGER GROUP s.r.o.